YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ, YORUM BIRAKMAYI UNUTMAYIN...

15 Eylül 2012

İMKANSIZLIKLAR İÇİNDEN DOĞAN HAŞEMA

Fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi çok da güzel olmadı ama sebepleri çok. Antalya'daki teyzemiz çabucak dikilecek bir haşema istedi. çünkü vaktimiz kısıtlıydı gündüzleri hem denize giriyor sonra müze/örenyeri ne varsa geziyorduk :) akşamları yorgun argın eve geliyorduk. bir akşamüstü Antalya'daki bursa kumaş pazarına gittik haşema için kumaş baktığımızı söyledik bize paraşüt kumaşı gösterdiler. kumaş gerçekten kötü ama seçenek yok. hiç yoktan iyidir deyip üstüne bu mavi kumaşı altına da siyah kumaşı aldık.
sonra yeni bir sorun daha çıktı burda dergilerim yanımda yoktu, teyzemizin elinde 90 yıllara ait burda dergileri vardı hiçbirinde büyük beden için kuplu bir model bulamadık. bir gömlek kalıbı buldum o da boldu sonra kollarına ve beline lastik geçirelim dedik ve sonuç bu :( inşallah en yakın zamanda bakırköydeki kumaşçımdan alıp yenisini dikeceğiz inşallah.
görüntü kötü de olsa kumaş ıslanınca hiç yapışmadı neredeyse ve çok çabuk kurudu. bu postu da yaptım ki her zaman güzel şeyler dikemiyorum bu bilinsin ...bundan sonraki postta burda dergisinden nasıl kalıp çıkarılır püf noktaları neler onları paylaşacağıum inşallah. benim yorumsuz bırakmayın arkadaşlarım.

4 yorum:

Bene House Mimarlık dedi ki...

Bence her zamanki gibi gayet başarılı olmuş.Sonuçta işlevini başarıyla da yerine getirmiş.E,daha ne olsun...
Eline sağlık...

Hesna dedi ki...

elindeki imkanlarla yapabileceğinin en iyisini yapmışsın. sadece rengi beğenmedim :)) Yani teyzeniz için belki daha sade bir renk seçilebilirmiş :) Hem yapışmaması en güzeli sonuçta önemli olan da bu değil mi ? :)

Rabia Betul dedi ki...

Mühim olan imkansızlıklar icinde birseyler üretip ihtiyacı karşılamak..İhtiyacı fazlasıyla karşılayan şık bir ürün çıkmış ortaya.Sahibi güle güle kullansın.Ellerine saglık...

EMİNE ÖZTÜRK dedi ki...

bence o kadar da kötü görünmüyor...iyi günlerde giyilsin..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...